No menu items!

somali

Shpërthim i fuqishëm në Somali, 8 viktima dhe mbi 20 të plagosur

Të paktën tetë persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 20 persona janë plagosur pasi shpërthimit të një makine ku ishin vendosur lëndë plasëse në kryeqytetin Mogadishu në Somali. Shpërthimi ndodhi afër një shkolle ku mësohet se në mesin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img