No menu items!

sierra leone

Shpërthim i fuqishëm në Sierra Leone, 84 viktima

84 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pas një shpërthimi masiv në kryeqytetin e Sierra Leones, Freetown. Sipas mediave të huaja shpërthimi ndodhi pasi një cisternë nafte 40 metra e gjatë u përplas me një automjet tjetër...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img