No menu items!

shqiptari

Vritet me armë 36-vjeçari shqiptar në Itali

Një 36-vjeçar shqiptar ka mbetur i vdekur pas një përplasjeje me armë mes disa shqiptarëve në Piza të Italisë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së enjtes në komunën Castelnuovo Vai di Cecina, ku viktima u qëllua teksa ndodhej në automjet me...

E rëndë, i burgosuri shqiptar i jep fund jetës në Itali

Një i 29-vjeçar shqiptar, i burgosur me vendim të formës së prerë në Itali, i ka dhënë fund jetës së tij. Nga ajo që raportojnë mediat italiane bëhet me dije se shqiptari, të cilit i mbaronte dënimi në vitin...

E rëndë në Angli, vritet me thikë 25-vjeçari shqiptar

Një shqiptar është ekzekutuar të shtunën më 4 dhjetor në Britaninë e Madhe. Xhovan Pepaj, 25 vjeç, u gjet i vrarë në Caley Road, rreth orës 03:15 të mëngjesit. Ai kishte marrë plagë të shumta thike dhe për pasojë...

Itali, qëllohet për vdekje 38-vjeçari shqiptar (Emri)

Një shqiptar është qëlluar për vdekje në Itali. 38-vjeçari, Arbër Xheleshi është vrarë nga pronari i banesës ku i riu kishte hyrë për të grabitur. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e 25 tetorit në Santopadre, Frosinone, Itali, por fillimisht u dyshua...

I dënuar për drogë në Itali por fshihej në Shqipëri, arrestohet 43-vjeçari

 Një 43-vjeçar shqiptar, i shpallur në kërkim në Itali për trafik droge, është vënë në pranga ditën e sotme. Personi me inicialet F.Rr u ndalua ditën e sotme në Tiranë për të vijuar më pas ekstradimin e tij drejt...

Video/ I dhunoi nënën, rumuni bën për spital 32-vjeçarin shqiptar

Një shqiptar është konfliktuar me një rumun në Itali. Ngjarja ka ndodhur në një një klub nate në Torino, e pasoi edhe në ambientet e jashtme të lokalit. Sipsa mediave vendase mësohet se 32-vjeçari shqiptar godet me grushte një grua,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img