No menu items!

shorti

Katar 2022/ Spanja përballet me Gjermaninë, Mesi kundër Levandovskit

DOHA - Botërori “Katar 2022” ka zbuluar fazën e tij finale, me kombëtaret që kanë zbuluar se kush do të jenë kundërshtaret e tyre në grupe dhe me cilat do të përballen nëse kualifikohen. Katari si vend organizator u vendos...

Shorti i Europa League/ Sfidë gjermane për Atalantën e Gjimshitit, Barcelona kundër Frankfurt

Është hedhur shorti i Ligës së Europës për të shpallur sfidat çerek-finale dhe gjysmë-finale të këtij sezoni. Goglat rezervuan supersifda në këtë fazë, me Lajpcig-Atalanta dhe Frankfurt-Barcelona që priten të dhurojnë spektakël. Gjithashtu një tjetër supersfidë ishte ajo midis Uest Hem...

Champions/ Supersfida anglezo-spanjolle, fati i buzëqesh Bajernit dhe Liverpulit

ZVICËR - Në Nion janë mësuar se kush do të jenë çiftet çerekfinale dhe ato në gjysmë-finale të Ligës së Kampionëve, me goglat që rezervuan spektakël. Kampionët në fuqi të Çelsit do të ndeshen me Realin e Madridit, duke përsëritur...

Video/ Momenti që bëri lëmsh shortin e Champions-it

Shorti i Champions-it bëri lëmsh të gjithë botën e futbollit. Skuadrat u ndanë sipas rregullave të caktuara, por një gabim në përzierje bëri që goglat të rrotulloheshin sërish dy orë më vonë. Një video e gabimit po bën namin nëpër...

Rregullorja e Champions/ Shorti të hënën, hiqen golat në fushën kundërshtare

Shorti i fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampioneve do të mbahet të hënën (13 dhjetor) në Nion të Zvicrës në orën 12:00. Tetë fitueset e grupeve do të jenë në Vazon 1 dhe 8 ekipet e renditura të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img