No menu items!

sekuestro

Prokuroria vendos në sekuestro 10 mijë m2 tokë të tjetërsuar në Sarandë

Prokuroria e Sarandës ka vendosur sekustro preventive për një sipërfaqe toke prej 10 230 m2. Kjo sipërfaqe toke, ndodhur në Turizëm-Kanal i Çukës Sarandë, në afërsi të vijës bregdetare dyshohet se është regjistruar mbi bazën e dokumentave të falsifikuara. Organi i...

Tiranë, dy vëllezërve u sekuestrohen 150 mijë euro pasuri

Njoftimi i policisë Tiranë Vijon puna për gjurmimin, identifikimin dhe sekuestrimin e pasurive qe rrjedhin nga aktiviteti kriminal. Sekuestrohen pasuri që arrijnë vlerën 150.000 euro, në ngarkim të dy vëllezërve me precedent penal në fushën e krimeve ndaj jetës. Në vijim të punës...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img