No menu items!

samit

‘Presim një tjetër jo’, Rama diskutim me Vuçiç dhe Kovaçevskin për samitin e BE

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se ka komunikuar me presidentin serb, Aleksandër Vuçiç dhe homologun maqedonas, Dimitar Kovaçevski në lidhje me samitin e ardhshëm të Bashkimit Europian, që do të zhvillohet më 23 qershor në Bruksel. Përmes një postimi...

Rama në Skoci, takim ”bërrylash” me Johnson (Video)

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Glasgow të Skocisë për të marrë pjesë në Samitin e OKB për ndryshimet klimatike, Cop26. Rama ka publikuar një video, ku shihet se është pritur nga kryeministri i Britanisë Boris Johson, ndërsa pranë tij është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img