No menu items!

ronaldo

Dopieta e Ronaldos shpëton Mançester Junajtid, CR7 me 801 gola në karrierë

Mançester Junajtid ka mundur 3-2 Arsenalin, në supersfidën e kësaj jave në Premier Ligë. Pjesa e parë përfundoi në barazim 1-1, ku golit të Smith Rov në minutën e 13 iu përgjigj Fernandes, në minutën e 44. “Djajtë e Kuq”...

Ronaldo gati në lot: Portugalia në ankthin e Play Off-it, Serbia në Katar (Video)

E pabesueshmja ndodhi! Serbia ka shkuar sonte në Portugali dhe ka marrë një fitore në minutat e fundit, që vlen aksesin në Kupën e Botës në “Katar 2022”. Një sukses që ka ardhur me përmbysje, pasi rezultati u zhbllokua që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img