No menu items!

punonjese

SPAK kërkon 8 muaj burg për 3 punonjëse të spitalit të Elbasanit

Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion (SPAK) ka kërkuar nga 8 muaj burg, pezullimin dhe dënimin me kusht për dy vjet, për 3 punonjëse të spitalit të Elbasanit. Gazetarja Klodiana Lala bën me dije se punonjëset Anila Ballhysa, Mimoza Zyberi dhe Ardita...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img