No menu items!

peqin

Ekzekutimi në Peqin, autorët djegin makinën

Një 35-vjeçar është ekzekutuar në rrugë me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne në fshatin Gjoçaj të Peqinit. Ngjarja e rëndë është regjistruar rreth orës 08:40, teksa mësohet se viktima është identifikuar si Albi Bashaliu. Ky i fundit është vëllai...

I vëllai në burg për vrasje/ Kush është i riu që u ekzekutua sot në Peqin

Një vrasje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Gjoçaj të Peqinit, ku ka humbur jetën një 32-vjeçar. Ngjarja është shënuar rreth orës 08:39, ndërsa viktima është Albi Bashaliu, njofton policia. Uniformat blu kanë shkuar në vendngjarje së bashku me...

Tronditet Peqini, ekzekutohet një 35-vjeçar (Emri)

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan, Peqin. Nga të dhënat e para mësohet se është ekzekutuar me armë zjarri shtetsi Albi Bashaliu, rreth 35 vjeç, banues në fshatin Gjoçaj, Peqin. Pista paraprake ku po hetohet...

”Semakut iu ngrit kurth nga persona të njohur”/ Detaje nga vrasja në Peqin

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Peqin, ku u gjet i vrarë Alban Semaku. Burime për ''Konfidenciale.com'', bëjnë me dije se Semakut i është ngritur kurth dhe se persona...

Ish-anëtar i bandës së Lushnjes dhe me dy emra, ky është 38-vjeçari i ekzekutuar në Peqin (Foto)

Policia ka bërë të mundur identifikimin e personit i cili u ekzekutua ditën e sotme në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjend pranë lumit Shkumbin. Sipas informacioneve zyrtare, viktima është identifikuar si Alban Semaku, 38 vjeç...

Vrasje misterioze në Peqin/ 45-vjeçarin e ekzekutojnë me armë zjarri, trupi gjendet në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku një 45-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri. Trupi i pajetë gjetur i pajetë në lagjen Çezmë, në afërsi të lumit Shkumbin, teksa nuk dihet ende se ku...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img