No menu items!

pavel nedved

Nedved e pranon: Juventusi është jashtë garës për titull

Pavel Nedved, pasi mori konfirmimin si zëvendëspresident i Juves, në mbledhjen e aksionerëve fundjavën që lamë pas, ka qenë i pari që ka vënë fytyrën mbi momentin e vështirë të skuadrës në kampionat dhe përpara ndeshjes me Zenitin, pranoi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img