No menu items!

partizani

Partizani bën përmbysjen e madhe, fiton ndaj Teutës në sekondat e fundit

Partizani më në fund bën një një ndeshje të madhe, teksa përmbys 2-1 në “Elbasan Arena” ekipin e Teutës, me golat e ardhur kohën shtesë të ndeshjes. Një fitore që ngjit të kuqtë dhe tashmë kriza kalon te durrsakët. Ndeshja...

Superiorja/ Partizani në pikën kritike, krutanët “shtangin” Teutën (Video)

Përfundojnë 2 ndeshjet që mbyllin javën e 7 të Kategorisë Superiore. Partizani vazhdon krizën e fitoreve. Të kuqtë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 në “Air Albania” përballë Egnatias. E pabesueshme çfarë gabimi bëri Alban Hoxha në minutën...

Derbi 162 i takon Tiranës, ndeshjen e vendos një penallti me VAR

Përfundon supersfida e javës së 6 në Kategorinë Superiore. Derbi numër 162 në histori mes Tiranës dhe Partizanit është mbyllur me fitoren e bardhebluve me rezultatin minimal 1-0. Në fraksionin e parë të lojës, bardheblutë janë shfaqur disi më kërcënues...

Zyrtarë të UEFA-s zbarkojnë në derbin e kryeqytetit, ja arsyeja

Kryeqyteti hesht në pritje të derbit Tirana-Partizani. Si gjithnjë, do të luhet edhe në shkallët e stadiumit: Fanatics e Guerrlis do të bëjnë betejën e tyre ironike e ofensive, megjithatë duhet të bëjnë kujdes, sepse inspektorë të UEFA-s do...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img