No menu items!

pandemia

Pandemia, shqetësimet nga kriza kanë ndikuar në produktivitetin e punonjësve

Që COVID-19 ka pasur ndikim të thellë në vendin e punës, kjo është përtej diskutimit. Kjo periudhë është përcaktuar nga një përmbysje e rendit të punës, me pjesën më të madhe të njerëzve që u detyruan të punojnë në...

Kreu i OBSH-së: Pandemia është larg përfundimit

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) paralajmëroi se bota ka ende një rrugë të gjatë derisa të arrijë momenti kur mund të shpallet e përfunduar pandemia e COVID-19. “Kemi pothuajse 50.000 vdekje në javë bazuar vetëm në shifrat e...

Pandemia/ Regjistrohen 441 raste të reja me COVID-19, 10 humbje jete

Sërish shifra të larta të rasteve me koronavirus në vend. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar 441 raste të reja me COVID-19 si dhe 10 humbje jete. Mësohet se aktualisht në Spitalet COVID po marrin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img