No menu items!

lista serbe

Lista Serbe reagon ndaj Albin Kurtit: Kurrë nuk do ta sundoni veriun e Kosovës

Lista Serbe ka reaguar ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla pasi policia filloi patrullimin ujor në kufi me Serbinë dhe në të gjithë hapësirën e liqenit të Ujmanit. Në reagim, Lista Serbe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img