No menu items!

largim

Ronaldo kërcënoi trajnerin me largim nga kombëtarja? Reagon federata portugeze

Federata Portugeze e Futbollit (FPF) ka përgënjeshtruar një lajm që ka qarkulluar në media, se Cristiano Ronaldo ka kërcënuar trajnerin Fernando Santos, me largim nga kombëtarja në Katar. Sipas FPF, nuk ka asgjë të vërtetë në lidhje me këtë. “Raportet që...

Mbi 5.5 milionë refugjatë janë larguar nga Ukraina

Mbi 5.5 milionë njerëz janë larguar nga Ukraina që nga fillimi i pushtimit rus më 24 shkurt. Të dhënat janë bërë publike nga agjencia e refugjatëve në OKB, UNHCR. Statistikat janë përpiluar nga një shumëllojshmëri burimesh, kryesisht të dhëna nga...

Shtanget Bajern, vjen kërkesa e papritur e Levandovskit

Robert Levandovski ka kërkuar të largohet nga Bayern Munich në fundin e këtij sezoni. Ky është lajmi i bujshëm që vjen nga Spanja. Sipas AS, polaku i ka kërkuar menaxherit të tij Pini Zahavi që ta transferojë te Real Madrid. Një befasi...

Fifi vendos të largohet përfundimisht nga shtëpia e “BBV”

Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës për Fifin është marrë një vendim. Një gjendje e rënduar emocionale u bë shkak që ajo të mendonte dy herë qëndrimin brenda shtëpisë. Pikërisht drekën e sotme ajo ka vendosur që të...

Shqiptarët duan të ikin, aplikimet për azil në gusht tejkalojnë nivelet e para pandemisë

Aplikimet për azil nga shtetasit shqiptarë në një nga vendet e Bashkimit Europian shënuan një rritje të shpejtë në muajt e verës, duke tejkaluar dhe nivelet e para pandemisë. Sipas të dhënave nga EASO, zyra europiane e azilantëve, aplikimet për...

Ançeloti i tregon derën Hazardit: Nëse ka dëshirë mund të largohet

Në Madrid nuk kanë kohë për t’u qarë për barazimin përballë Osasunës, sepse në prag është ndeshja kundër Elçes. Trajneri i Realit të Madridit, Karlo Ançeloti, ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp ku ka folur për këtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img