No menu items!

kristjan asslani

Kristjan Asllani gjen rrugën e rrjetës në Itali, mesfushori i shënon Interit

Mesfushori shqiptar i Empolit, Kristjan Asllani ka gjetur rrugën e rrjetës në kampionatin italian dhe golin e parë të tij e ka shënuar ndaj Interit. 28-vjeçari realizoi një gol mjaft të bukur në minutën e 28-të të pjesës së parë,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img