No menu items!

kristian eriksen

Ringritja e Eriksen, nga ataku në zemër te transferimi te Mançester Junajtid

Mançester Junajtid ka bërë një lëvizje të papritur në merkato, teksa është shumë pranë transferimit të futbollistit danez, Kristian Eriksen. Sipas gazetarit të njohur sportiv për transferimin e futbollistëve, Fabrizio Romano, skuadra angleze ka arritur një marrëveshje me lojtarin dhe...

Italia nuk e lejon të luajë me defibrilator në zemër, Eriksen drejt vendimit drastik

Ditën e djeshme u publikua raporti financiar i klubit të Interit në të cilin flitej dhe për të ardhmen e Kristian Eriksen. Në raport shkruhej se Eriksen nuk do të lejohet të luajë më në Itali për shkak të problemeve...

Eriksen pësoi arrest kardiak në fushë/ Zbulohet plani i UEFA-s për Interin

E sotmja ka qenë dita e bilanceve financiare tek Interi, ku ndër të tjera është prekur dhe çështja e futbollistit Kristian Eriksen. Sipas raportit të publikuar nga mediat italiane, Interi është shqetësuar për faktin se lojtari kishte vlerë 18 milion...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img