No menu items!

koplik

Aksident i rëndë në Koplik/ 1 viktimë dhe 3 të plagosur, makinat bëhen ‘copë’ nga përplasja

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 11:10, në unazën e qytetit të Koplikut. Si pasojë e përplasjes 3 persona mbetën të plagosur, por fatkeqësisht njëri prej tyre nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe ndërroi jetë në spital. Njoftimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img