No menu items!

kombetarja

Liga e Kombeve, Hysaj: Shqipëria ka mundësi të artë për vendin e parë pas përjashtimit të Rusisë

Mbrojtësi i kombëtares, Elseid Hysaj thotë se Shqipëria ka një mundësi të artë për të arritur vendin e parë në grup në Ligën e Kombeve, pas përjashtimit të Rusisë. Në konferencën për mediat së bashku me mesfushorin Klaus Gjasula, Hysaj...

Reja: Duam maksimumin ndaj Anglisë dhe Andorrës

Shkaktoi jo pak rekasion në opinionin futbollistik shqiptar lista e tij me 24 kuqezinj për ndeshjet e këtij muaji kundër Anglisë dhe Andorrës. Mungesa e Rey Manajt dhe Ivan Balliut nuk kishin shpjegim deri sot, në konferencën për shtyp,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img