No menu items!

klodiana lala

Urdhër arresti për deputetin Bllako, Lala: Mungon kryebashkiaku Subashi

TIRANË- Gazetarja Kolodiana Lala tha në emisionin “Opinion” se pjesa më e madhe e urdhër arresteve lidhur me çështjen e inceneratorëve janë ekzekutuar mbrëmjen e djeshme. Ajo tha se kjo nuk është aspak diçka që nuk pritej, ndërsa pohoi se në...

Ngjarjet kriminale/ Lala: Mosndëshkimi i autorëve mund të sjellë pasoja të rënda

Gazetarja e njohur investigative, Klodiana Lala, ka folur për ngjarjet kriminale në vend, disa prej të cilave të ndodhura gjatë muajit tetor dhe që kanë tronditur opinionin publik. E ftuar në emisionin ‘Pikat mbi i’ në ‘News24’, Lala tha...

Grabitja e biznesmenit, Lala: Autorët nuk synonin paratë e Çangut, por disa dokumente

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se synimi i personave që u futën në shtëpinë e biznesmenit Nazmi Çangu nuk ishte grabitja e parave të tij. E ftuar në emisionin “Open”, Lala tha se grabitësit e maskuar e të veshur si...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img