No menu items!

inter

Kristjan Asllani, zyrtarisht lojtar i Interit

Mesfushori shqiptar, Kristjan Asllani ka kryer vizitat mjekësore dhe i është bashkuar zyrtarisht ekipit të Interit. Lajmi është është bërë i ditur nga gazetari i njohur sportiv për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano përmes një postimi në rrjetet sociale. Albanian midfielder...

Në skadencë kontrate me Atletikon, Interi tenton Luis Suarezin

Interi synon që të transferojë në merkaton e verës, Luis Suarezin. Sipas asaj që raporton e përditshmja spanjolle “Marca”, uruguajani është në skadencë kontrate në muajin qershor dhe nuk ka ndërmend që të rinovojë me Atletikon e Madridit. Sulmuesi uruguajan, i...

Interi sheh nga kualifikimi, Liverpuli mposht Atletikon

Përfundojnë ndeshjet e xhiros së katërt të grupeve në Uefa Champions League. Interi mori një fitore 1-3 në Moldavi ndaj modestëve të Sherifit të Tiraspolit. Pjesa e parë u mbyll pa gola, teksa në të dytën realizuan Brozovic, Skriniar dhe...

Eriksen pësoi arrest kardiak në fushë/ Zbulohet plani i UEFA-s për Interin

E sotmja ka qenë dita e bilanceve financiare tek Interi, ku ndër të tjera është prekur dhe çështja e futbollistit Kristian Eriksen. Sipas raportit të publikuar nga mediat italiane, Interi është shqetësuar për faktin se lojtari kishte vlerë 18 milion...

Interi rikthehet tek fitorja, Roma përmbys Kaljarin, fitore e vuajtur për Lacion

Interi ka lënë pas ndalesën me Juventusin, duke marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Empolit në transfertë, në një fushë ku shumë skuadra kishin shfaqur probleme. Zikaltërit kanë fituar 2-0 në një ndeshje që e kanë kontrolluar plotësisht...

Paqe në San Siro/ Dybala dhe VAR ndalojnë Interin mes polemikave (Video)

Interi dhe Juventusi janë ndarë sot në një barazim në një sfidë e cila si gjithmonë nuk mund të mbyllej pa polemika. Interi dominoi sfidën edhe për faktin se gjeti shumë shpejt golin e avantazhit më Xhekon, ndërsa bardhezinjtë menduan...

Lacio mposht Interin mes sherrit, Hysaj shkaktoi penallti (Video)

Ndeshja midis Lacios dhe Interit ka qenë një spektakël i vërtetë ku janë shënuar plot 4 gola, por në fund triumfues kanë dalë bardhekaltrit. Interi kaloi e para në avantazh me Perisiç në minutën e 13-të, i cili shndërroi në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img