No menu items!

Iilir shaqiri

‘Ta tregoj nesër unë ty’/ Plas sherri në Big Brother VIP

Tensionet mes konkurentëve Ilir Shaqiri dhe Donald Veshajt janë rritur në shtëpinë e Big Brother. Teksa ishin duke zhvilluar provën e javës, Ilir Shaqiri është kapur me Donaldin për shkak të shakave dhe të batutave të këtij të fundit. Ilir...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img