Wednesday, June 7, 2023

gazrubla

Putin tenton të fusë në kaos ekonominë botërore, firmos dekretin për gazin në rubla

Vladimir Putin ka vendosur të hakmerret ndaj Perëndimit, duke tentuar të fusë në kaos SHBA-në dhe vendet e BE. Presidenti rus ka firmosur dekretin e shumëpërfolur për shitjen e gazit në rubla. Deri më tani ai shitej në euro...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img