Wednesday, June 7, 2023

foltorja

Foltorja i përgjigjet Gazment Bardhit: Simbolet, vula dhe vetë PD i përkasin demokratëve

Ditën e djeshme Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, akuzoi se simbolet e PD-së po përdoren nga persona të paautorizuar, duke iu referuar “bexhave” që janë shpërndarë te delegatët për mbledhjen e Kuvendit në datën 11 Dhjetor. Ndërkohë,...

Berisha: Armiqtë i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë

Nga të gjitha takimet që ka zhvilluar me demokratët, ai në Tropojë mund të konsiderohet ndër më të “vështirët” për Sali Berishën. Kjo pasi ish-kryeministri e pati pothuajse të pamundur që ta mbyllte foltoren që zhvilloi këtë të mërkurë. Të...

Berisha: Basha po ofron poste në kabinetin e Ramës

Ish-Kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot një takim me demokratët në qytetin e Bajram Currit. Takimi u mbaj në Pallatin e Kulturës së qytetit të Bajram Currit. Berisha ka njoftuar se takimet me demokratët do të vijojnë dhe në ditët në...

Foltorja zbulon dobësinë e Lulit, jo forcën e Doktorit

Nga: Skënder Minxhozi Ka një valë lajkatimesh hipokrite e habie të stisur mes përkrahësve të Sali Berishës, për përhapjen e shpejtë dhe suksesin e nismës së tij për rrëzimin e Lulzim Bashës. Ndërsa të gjithë betohen para kamerave se digjen...

Foltorja e Berishës/ Dash Shehi: Mbushen sallat, njerëzit nuk pëlqejnë Bashën

Deputeti Dashamir Shehi, ka komentuar faktin që ish-kryeministri Sali Berisha ka mbështetje maksimale në bazën e PD-së dhe i mbush sallat plotë në takimet e Foltores. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, Shehi tha për këtë ka...

”Foltorja” për shkarkimin e Bashës, Berisha takon sot demokratët e Beratit

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë prezent ditën e sotme në qytetin e Beratit. Ai bëri të ditur ditën e djeshme me anë të një mesazhi se në orën 17:00 do të mbahet ‘Foltorja’ në Pallatin e Kulturës. Neser diten...

Foltorja në Korçë, Berisha: Sot unë pata ditëlindjen më të bukur të jetës time!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur pak më parë në në Korçë. Ai është surprizuar nga simpatizantët demokratë, të cilat e kanë pritur me fishekzjarre dhe duartrokitje, ndërsa e kanë uruar për 77-vjetorin e lindjes, duke i kënduar: “Shumë urime...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img