No menu items!

familje

Shefi i OBSH-së: Nuk mund t’iu dërgoj para të afërmve të mi të uritur në Etiopi

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Ghebreyesus, ka thënë se nuk mund t’iu dërgojë të holla familjarëve “të uritur” në rajonin Tigray në Etiopi. Ky rajon është shkatërruar si pasojë e luftës. “Kam shumë familjarë atje. Dua t’iu dërgoj...

Në kërkim për dhunë ndaj gruas dhe djalit të mitur, arrestohet 50-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 50-vjeçar të shpallur në kërkim për dhunë në familje. Sipas burimeve zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim H. D., 50...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img