No menu items!

familje shqiptare

Masakrohet me thikë familja shqiptare në Greqi, vriten prindërit dhe dy fëmijët

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi ditën e sotme.  Një familje shqipare është gjetur e masakruar me thikë brenda në shtëpinë e tyre në zonën e Andravida.  Mediat greke raportojnë se mes viktimave janë edhe dy fëmijë, të moshës 1...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img