Wednesday, June 7, 2023

europa league

Shorti i Europa League/ Sfidë gjermane për Atalantën e Gjimshitit, Barcelona kundër Frankfurt

Është hedhur shorti i Ligës së Europës për të shpallur sfidat çerek-finale dhe gjysmë-finale të këtij sezoni. Goglat rezervuan supersifda në këtë fazë, me Lajpcig-Atalanta dhe Frankfurt-Barcelona që priten të dhurojnë spektakël. Gjithashtu një tjetër supersfidë ishte ajo midis Uest Hem...

Europa League: Napoli kualifikohet mes spektaklit, Roma bën detyrën

Në duelin interesant të Ligës së Evropës mes Napolit dhe Leicesterit, italianët kanë triumfuar me rezultat 3-2 për t’u kualifikuar në raundin eleminues me Spartakun e Moskës, me skuadrën angleze që eliminohet nga gara. Në garën tjetër, atë të Ligës...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img