No menu items!

ervin salianji

Salianji: Duam bashkimin përmes votës të demokratëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka zhvilluar një takim me demokratët në qytetin e Korçës ku bëri thirrje për bashkim e cila sipas tij vjen vetëm duke zhvilluar procese jo të njëanshme. Gjatë një deklarate për mediat, Salianji theksoi...

Salianji: Dorëheqja e Bashës ishte një akt i mirëpritur, por i vonuar

Një një deklaratë për mediat, deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është shprehur se dorëheqja e Bashës nga kreu i kësaj partie ishte një akt i mirëpritur, por i vonuar. Salianji u shpreh se shpreson shumë që akti të...

Salianji në gatishmëri, mban shkop me vete për të rrahur demokratët

Deputeti Ervin Salianji duket se është edhe ai një nga dhunuesit e demokratëve që protestojnë tek selia kundër deputetit Lulzim Basha. Salianji është filmuar me një shkop bejsbolli në dorë në tarracën e selisë së PD-së, së bashku me disa...

Një zëvendës i Ramës në përgjimet italiane/ Pse Salianji nxitoi të shënjestrojë Braçen?

Që nga dita e parë e këtij sezoni parlamentar, me shfaqjen tetatrale të grisjes në grup të fletëve të votimit me rastin e zgjedhjes së Lindita Nikolla kryetare Kuvendi dhe në çdo seancë pasardhëse të radhës, opozita e Lulzim...

Përgjimet për biznesmenin Rezart Taçi/Ja dokumenti që futi në sherr Braçen me Ervin

Kuvendi u përfshi sot nga debate të forta, pasi deputeti i PD-së, Ervin Salianji akuzoi se ish-zv.kryeministri Erion Braçe rezulton i përfshirë në përgjimet për pastrim parash të biznesmenit Rezart Taçi, të shpallur në kërkim nga SPAK. Gjatë fjalës...

“O kone, mos më fol mua ashtu”/ Tension në Kuvend, Salianji sulet të godasë Braçen (Video)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Kuvend. Ka qenë deputeti Ervin Salianji ai që ka marrë fjalën në Kuvend, dhe nisi të fliste për dosjen e përgjimeve italiane. Kundërpërgjigjja nga deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Braçe bëri...

Salianji nxjerr bllof Bashën: Nuk ka patur mbledhje kryesie për largimin e Luan Baçit

Luan Baçi, deputet i PD-së, i cili u shkarkua nga Lulzim Basha si kreu i PD në Fier, ishte në një lidhje direkte për emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV. Baçi tha se i është kërkuar dorëheqja nga Basha, por...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img