No menu items!

erling haland

Haaland i imponon klauzolën e çmendur Manchester City-t

Manchester City ka përshpejtuar negociatat për Haaland. Këtë e bëri të ditur “Daily Mail”, duke avancuar se kishte arritur një marrëveshje në parim për sa iu përket shifrave, nëse norvegjezi më në fund vendos të zgjedhë stadiumin “Etihad”, mbi...

Klubi anglez përgatit ofertën e çmendur për Haland

Mançester Junajtid është gati të thyejë rekordet e merkatos post-COVID për të siguruar një nga emrat më të rëndësishëm në futbollin europian në këto momente: Erling Haland. Norvegjezi është dëshira e shumë klubeve të njohura por “djajtë e kuq”...

Përçahen drejtuesit e Bajernit, Haland sjell konflikt interesi te Levandovski

Diskutimet e shumta për një transferim të Erling Halandit kanë turbulluar ujërat edhe në shtëpinë e Bajernit. Norvegjezi 21-vjeçar është duke shënuar pa fund dhe duke lënë gjurmë në çdo fushë që shkel. Shumë klube të mëdha janë në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img