Wednesday, June 7, 2023

erigers mihasi

Video/ Publikohen pamjet e atentatit në “Astir”, si u ekzekutua Erigers Mihasi dhe shoku i tij

Emisioni “Në shënjestër” ka publikuar sot pamjet e atentatit të 13 nëntorit në zonën e Asitrit në Tiranë, ku mbeti i vrarë 32-vjeçari Erigers Mihasi dhe shoku i tij Armando Dumani, 26 vjeç. Në pamje duket automjeti tip “Audi” i...

Dinamika e atentatit në Tiranë/ Si u ekzekutuan Mihasi dhe Dumani brenda ”Audi”-t luksoz

Tiranë - Mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:40, në zonën e Astirit në kryeqytet, u dëgjuan breshëri të shtënash kallashnikovi. Dy qyta dolën jashtë xhamave të një mjeti tip “Toyota”, të cilët qëlluan pa u ndalur dhe me precizion...

Atentati mafioz në Tiranë, identifikohen viktimat (Foto)

Identifikohen dy viktimat në atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë, të cilët ndodheshin brenda “Audi-t” me targa AB 008 EM”. Bëhet me dije se Erigers Mihasi dhe Armando Dumani janë personat të cilët u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img