No menu items!

elsa lila

Shkatërrohet organizata trafikut të drogës, e përfshirë edhe këngëtarja Elsa Lila

Një organizatë kriminale në Itali është shkatërruar nga policia gjatë një aksioni anti-drogë. 13 urdhër-arreste janë lëshuar nga autoritetet italiane, mes të cilëve ka shqiptarë dhe italianë. Deri më tani janë ekzekutuar 9 urdhër-arreste. Mediat italiane raportojnë se pjesë e të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img