No menu items!

ekonomia shqiptare

Ekonomia shqiptare në recesion në vitin 2023? Flet Delina Ibrahimaj

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj deklaroi se gjasat që ekonomia shqiptare të kalojë në recesion në vitin 2023 duken shumë të ulëta. Në një deklaratë për mediat, Ibrahimaj u shpreh se qeveria do të jetë vigjilente dhe e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img