No menu items!

dushan vlahovic

Vlahoviç nuk ndalet në Seria A, barazon rekordin e Ronaldos

Fiorentina nuk shkoi në shumë se barazimi 2-2 ndaj Sasuolos dhe ndalet pas tre fitoreve radhazi në kampionat. Për vjollcët protagonist në këtë ndeshje ishte përsëri Dushan Vlahoviç. Serbi shënoi golin e parë të sfidës dhe e mbyll vitin në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img