Wednesday, June 7, 2023

dushan vlahovic

Vlahoviç nuk ndalet në Seria A, barazon rekordin e Ronaldos

Fiorentina nuk shkoi në shumë se barazimi 2-2 ndaj Sasuolos dhe ndalet pas tre fitoreve radhazi në kampionat. Për vjollcët protagonist në këtë ndeshje ishte përsëri Dushan Vlahoviç. Serbi shënoi golin e parë të sfidës dhe e mbyll vitin në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img