No menu items!

donald tusk

Po i jepte makinës me shpejtësi ‘rrufe’, policia i pezullon patentën zyrtarit të lartë të BE

Nuk ka të paprekshëm. Policia polake të shtunën i pezulloi përkohësisht lejen e drejtimit të ish-zyrtarit të lartë të Bashkimit Evropian, Donald Tusk dhe e gjobiti për shpejtësi. Tusk, 64 vjeç, i cili tani është kreu i partisë kryesore opozitare të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img