No menu items!

dokumente

Morëm më të mirën e mundshme nga marrëveshja me Prishtinën, thotë Vuçiç

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç deklaroi se marrëveshja mes Beogradit dhe Prishtinës për dokumentet është verbale dhe se u arrit të merrej më e mirë nga vendi i tij. Vuçiç theksoi se arritja e marrëveshjes nuk nënkupton se njeh Kosovën...

Grabitja e biznesmenit, Lala: Autorët nuk synonin paratë e Çangut, por disa dokumente

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se synimi i personave që u futën në shtëpinë e biznesmenit Nazmi Çangu nuk ishte grabitja e parave të tij. E ftuar në emisionin “Open”, Lala tha se grabitësit e maskuar e të veshur si...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img