Wednesday, June 7, 2023

deputet

Deputeti i PD-së paraqitet në SPAK për të dytën herë brenda pak javësh

Deputeti i Partisë Demokratike, Zef Hila është paraqitur mëngjesin e së enjtes në zyrat e Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK). Ende nuk dihen arsyet se përse Hila ndodhet sot në ambientet e SPAK. Por kjo...

Shaip Kamberi reagon pas fitimit të mandatit të deputetit në Serbi

Shaip Kamberi ka reaguar pasi fitoi mandatin e deputetit pas zgjedhjeve të zhvilluara të enjten në fshatin Tërnoc i Madh të Bujanocit, duke qenë përfaqësuesi i vetëm shqiptar në Kuvendin e Serbisë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kamberi u...

‘Çmendet’ deputeti rus, thirrje për luftë në Evropë: Të pushtojmë edhe Poloninë

“Rusia mund të kryejë një sulm të plotë kundër Polonisë, shteteve baltike dhe Kazakistanit si pjesë e një operacioni të posaçëm ushtarak global për çmilitarizimin dhe denazifikimin.”– kështu është shprehur deputeti rus Savostyanov. Deklaratat pro luftës nga pala ruse vijnë...

E rëndë në Britaninë e Madhe: Humb jetën deputeti, një 25-vjeçar e qëlloi me thikë brenda kishës

Deputeti konservator Sir David Amess është vrarë sot pasi është goditur disa herë me thikë. Policia ka vënë në pranga një 25-vjeçar, i cili hyri me vrap në kishën ku ndodhej deputeti dhe e qëlloi për vdekje. 69-vjeçarit iu dha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img