No menu items!

demtim

Broja për dëmtimin: 2022-shi, viti më i vështirë i jetës sime

Futbollisti shqiptar, Armando Broja e ka cilësuar 2022-shin, vitin më të vështirë në jetën e tij. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Broja është shprehur se për shkak të dëmtimit, nuk ka mundur që të luajë për një periudhë të...

Dortmund në ankth, Haland dëmtohet sërish

Borusia Dortmund do të heqë sërish dorë nga Erling Haland, këtë herë edhe më gjatë se herën e fundit. Çfarë do të bëjë skuadra verdhezi e cila tani duhet të mendojë se si të përballojë kampionatin dhe Championsin pa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img