Wednesday, June 7, 2023

champions

Milan mposht Atletikon dhe shpreson te kualifikimi, Siti ”thyen” Mesin

Milani ka triumfuar 1-0 në transfertë ndaj Atletikos së Madridit, duke mos hequr dorë nga një kualifikim i mundshëm për në fazën tjetër të Champions League. Italianët kanë rihapur shpresat në grup ku me këtë fitore ngjiten në vendin e...

Champions/ Çelsi shpartallon Juventusin, Barcelona “në duart” e Bajernit

Çelsi ka shkatërruar 4-0 Juventusin duke i marrë kreun e grupit H në grupet e Champions League. Në “Stamford Bridge” u luajt dueli që do të përcaktonte kreun e grupit dhe skuadra e Tuhel ishte shumë më lart. Për bardhezinjtë...

Champions League dhe Seria A, pse Milani ka dy fytyra

Champions dhe Seria A, ja pse “Djalli” ka dy fytyra Milan-Porto vuri në dukje tri aspekte, dy ndër të cilat janë inkurajuese. Edhe ai më pak pozitiv lë vend për mësime e mund të rezultojë i dobishëm, pasi një...

Interi sheh nga kualifikimi, Liverpuli mposht Atletikon

Përfundojnë ndeshjet e xhiros së katërt të grupeve në Uefa Champions League. Interi mori një fitore 1-3 në Moldavi ndaj modestëve të Sherifit të Tiraspolit. Pjesa e parë u mbyll pa gola, teksa në të dytën realizuan Brozovic, Skriniar dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img