Wednesday, June 7, 2023

cerekfinale

Shorti i Europa League/ Sfidë gjermane për Atalantën e Gjimshitit, Barcelona kundër Frankfurt

Është hedhur shorti i Ligës së Europës për të shpallur sfidat çerek-finale dhe gjysmë-finale të këtij sezoni. Goglat rezervuan supersifda në këtë fazë, me Lajpcig-Atalanta dhe Frankfurt-Barcelona që priten të dhurojnë spektakël. Gjithashtu një tjetër supersfidë ishte ajo midis Uest Hem...

Champions/ Supersfida anglezo-spanjolle, fati i buzëqesh Bajernit dhe Liverpulit

ZVICËR - Në Nion janë mësuar se kush do të jenë çiftet çerekfinale dhe ato në gjysmë-finale të Ligës së Kampionëve, me goglat që rezervuan spektakël. Kampionët në fuqi të Çelsit do të ndeshen me Realin e Madridit, duke përsëritur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img