No menu items!

bunker

Ja se si duket selia e PD tani pas ‘debunkerizimit’ (Foto)

Pamjet e ditëve të fundit kanë tronditur opinionin publik. Ata e dinin se selia e PD ishte blinduar, por përmasat e bunkerizimit ishin të frikshme. Pasi janë larguar tonelata me hekur dhe beton nga brenda selisë, tani ajo ka nisur të...

U ndërtua gjatë Luftës së Ftohtë, publikohen pamjet brenda bunkerit bërthamor që po përdoret si strehë nga ukrainasit

Pamjet e mëposhtme tregojnë një bunker bërthamor të ndërtuar gajtë Luftës së Ftohtë në qytetin lindor të Dnipros. Disa dekada më vonë, ky bunker po strehon qindra njerëz në Ukrainën e sotme ndërsa lufta e Vladimir Putin po përshkallëzohet. Bunkeri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img