No menu items!

bundeslige

Bajerni nis arratinë në Bundesligë, Gnabri dhe Leva show me 3 gola në 5 minuta

Bajerni ia ka dalë të marrë një fitore të rëndësishme 0-5 ndaj Shtutgart, në kuadër të javës së 16 të Bundesligës. Në pjesën e parë, bavarezët vuajtën jo pak, teksa golin e gjetën pas 40 minutash lojë me Gnabri....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img