Wednesday, June 7, 2023

borussia dortmund

Dortmundi mbush arkat, do të përfitojë shumën e çmendur nga sponsori i stadiumit

Borusia e Dortmundit ka rinovuar me sponsorin e saj “Signal Iduna” duke nënshkruar një kontratë për 9 vitet e ardhshme. Në arkat e Borusias do të shkojnë plot 100 milionë euro. “Signal Iduna” është një nga sponsorët më të rëndësishëm...

Dortmund në ankth, Haland dëmtohet sërish

Borusia Dortmund do të heqë sërish dorë nga Erling Haland, këtë herë edhe më gjatë se herën e fundit. Çfarë do të bëjë skuadra verdhezi e cila tani duhet të mendojë se si të përballojë kampionatin dhe Championsin pa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img