No menu items!

bora muzhaqi

Skandal/ Ministrja për fëmijët pyetet për vrasjen e Mateos: Nuk kam kohë

Rrëmbimi dhe vrasja e fëmijës 8 vjeç Mateo Vasiu, ka tronditur opinionin publik shqiptar prej më shumë se 2 ditësh. Thirrjet për ndëshkimin kapital të tij vijnë nga të gjitha anët, ndërsa familjarët dhe të afërmit e fëmijës në Fier,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img