No menu items!

bolonja

Bolonja “viktima” e radhës, Napoli e mposht pastër dhe ngjitet në krye të Serisë A

Napoli është rikthyer te fitorja pas barazimit 1-1 ndaj Romës. Në sfidën e javës së 10 të Serisë A, skuadra e drejtuar nga Luçiano Spaleti ka fituar pastër 3-0 në shtëpi ndaj Bolonjas. Vendasit shënuan dy herë në pjesën e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img