No menu items!

blendi fevziu

Basha President? Fevziu: Skandal nëse do të ishte e vërtetë

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, gjatë një interviste që ka zhvilluar për rubrikën “Milori Live” në Klan News është shprehur se nga persona pranë Lulzim Bashës, është hedhur ideja e një negocimi ndërkombëtar për ta bërë...

Fevziu: Basha nuk di të fitojë zgjedhje

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit Opinion në Tv Klan, Blendi Fevziu thotë se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk fiton dot zgjedhje. I ftuar në studion e Klan News me gazetaren Mirela Milori, duke komentuar zgjedhjet e pjesshme vendore...

”PD-ja ka nevojë për një lider të ri”/ Fevziu: Të largohen të dy, Berisha dhe Basha

Gazetari i njohur Blendi Fevziu, deklaroi se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe lideri historik i kësaj force politike, Sali Berisha duhet të largohen, në mënyrë që partia të hapet dhe të vendoset një lider i ri në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img