No menu items!

barazim

Shqipëria barazon me Gjeorgjinë

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 takimi miqësor me Shqipërisë dhe Gjeorgjisë i luajtur në stadiumin “Air Albania”. Një kundërshtar në letër i lehtë ka rezultuar një makth i vërtetë për kombëtaren tonë, e cila fitoren e fundit përball gjeorgjianëve...

Video/ Kosova mbyll eliminatoret e Botërorit me barazim, super asist nga Zhegrova

Kosova ka mbyllur eliminatoret e Botërorit 2022 me një barazim 1-1 ndaj Greqisë. Grekët shënuan të parët në pjesën e parë me Masuras. Ndeshja ka qënë pothuajse e barabartë e me raste. Kosova u tregua konkrete në minutën e 76 me...

Paqe në San Siro/ Dybala dhe VAR ndalojnë Interin mes polemikave (Video)

Interi dhe Juventusi janë ndarë sot në një barazim në një sfidë e cila si gjithmonë nuk mund të mbyllej pa polemika. Interi dominoi sfidën edhe për faktin se gjeti shumë shpejt golin e avantazhit më Xhekon, ndërsa bardhezinjtë menduan...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img