No menu items!

balistike

Koreja e Veriut lëshon raketën balistike

Koreja e Veriut ka lëshuar një raketë balistike drejt ujërave lindorë, thanë më 4 maj zyrtarët e Koresë së Jugut dhe të Japonisë. Ky njoftim vjen disa ditë pasi lideri verikorean, Kim Jong Un, u zotua se do të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img