No menu items!

bajerni mynih

Liverpul refuzon ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për Sadio Mane

Liverpul ka refuzuar ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për mesfushorin anësor, Sadio Mane. Sipas Sky Sports, klubi gjerman ofroi 30 milionë euro dhe një bonus prej 6,5 milionë. Ky bonus do të aktivizohej nëse Bajern do të fitojë tre...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img