Wednesday, June 7, 2023

babe e bir

Autorë të disa vjedhjeve, arrestohen babë e bir në Lezhë, sekuestrohet armë zjarri e municion luftarak (Video)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi akuzohen ëor vjedhje, një është shpallur në këkrim ndërsa një është proceduar penalisht.  Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Sokol Kolndreu, 67 vjeç, Arion Kolndreu, 25...

Vranë kushëririn për tokën, dënohen me 37 vite burg babë e bir

Et’hem dhe Dino Muhaj, babë e bir të akuzuar për vrasjen e Alket Muho më 6 shtator të 2018 në fshatin Rabije në Memaliaj, janë dënuar me 37 vjet burg. Konkretisht Et’hem Muhaj është dënuar me 20 vite burg...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img