No menu items!

astir

Video/ Publikohen pamjet e atentatit në “Astir”, si u ekzekutua Erigers Mihasi dhe shoku i tij

Emisioni “Në shënjestër” ka publikuar sot pamjet e atentatit të 13 nëntorit në zonën e Asitrit në Tiranë, ku mbeti i vrarë 32-vjeçari Erigers Mihasi dhe shoku i tij Armando Dumani, 26 vjeç. Në pamje duket automjeti tip “Audi” i...

Zjarr në një banesë në Astir, humb jetën 69-vjeçarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Astir. Ditën e sotme ka ndërruar jetë Lumturie Zaimi, pasi u asfiksua nga zjarri që nisi në banesën e saj. E moshuara e cila banonte e vetme në banesën e ndodhur në rrugën...

Video/ Momenti kur 36-vjeçari i vuri flakën shtëpisë në Astir

Një video e bërë publike nga ''Report Tv'', tregon momentin kur 36-vjeçari Klodian Osmënaj ka mbetur i bllokuar në ballkonin e shtëpisë, pasi i vuri vetë flakën apartamentit ku banonte bashkë me të ëmën, 62 vjeçe. Siç duket edhe nga...

E rëndë/ Zjarr në pallat në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë, ku një apartament në katin e tretë të pallatit është përfshirë nga flakët. Nënë e bir janë hedhur nga dritarja për t'u shpëtuar flakëve të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img