Wednesday, June 7, 2023

artan hoxha

Çfarë ndodhi realisht me Alqi Bllakon dhe çfarë garancish ju ofruan që të dorëzohej?

Shkruan Artan Hoxha Pa zbardhur mirë dita, Policia e Shtetit, lëshoi një deklaratë “urgjentë” në stilin e konferencës për arrestimin e Nuredin Dumanit, në orën 1:00 pas mesnate. Deklarata e stilit “Fuga”, në vend të merrej me të vërtetën e...

Hoxha: Janë dhënë 3 mln euro për të blerë gazetarët

Shkruan Artan Hoxha Meqë kjo historia e inceneratorëve po i hap ndonjë petë korrupsionit qeveritar, si i bëhet hallit që ky SPAK-u, të nisë një hetim për të gjitha mediat dhe gazetarët, të cilët janë paguar “majmërisht” për t’i bërë...

Vrasja e Dashit, Hoxha: Autori nuk është shqiptar

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka deklaruar se personi që ka qëlluar mbi shqiptarin Ergys Dashi në Ekuador nuk mund të ketë qenë shqiptar. Në një lidhje me Skype në “Abc”, Hoxha tha se në Ekuador, shqiptarët bashkëpunojnë me bandat...

Hoxha: Ergys Dashi, pjesë e organizatës kriminale shumë të njohur

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se Ergys Dashi, shqiptari që u vra në Ekuador ishte kontakti i një organizate kriminale nga Tiranë në atë vend. Në një lidhje me Skype në “Abc”, Hoxha tha se Dashi, prej 3 vitesh...

Skandali i Toyota Yaris/Artan Hoxha: Basha të thotë nga ka marrë informacionin

Gazetari Artan Hoxha, në emisionin “Çim Peka Live” në Syri Tv, foli për skandalin e Toyota Yaris. Hoxha theksoi se kryedemokrati Lulzim Basha duhet të thotë se nga e ka marrë informacionin. Sipas tij, Basha është duke iu shmangur drejtësisë së...

Atentati në Laç/ Artan Hoxha: Xhelal Reçin e ekzekutoi një person i fuqishëm

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka deklaroi se pas vrasjes së Xhelal Reçit, ngjarje e ndodhur një ditë më parë në qytetin e Laçit, fshihet një person dhe grup i fuqishëm. I ftuar në studion e ‘AbcNews’, Hoxha,...

Trekëndëshi i Bermudeve Rama-Berisha-Meta/ Gazetari Hoxha për deklaratën e Bashës: Lufta filloi

Gazetari Artan Hoxha, ka reaguar pas deklaratës së fortë të kryedemokratit Lulzim Basha sot në Kuvend, i cili futi në një “thes” presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Sali Berisha duke i cilësuar si “trekëndëshi i Bermundës”. Hoxha...

Atentati në Fier, Hoxha paralajmëron: Do të ketë vrasje të tjera

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka paralajmëruar se do të ketë vrasje të tjera, pas ekzekutimit mafioz të ndodhur dy ditë më parë në Fier, ku viktimë mbeti biznesmeni 57-vjeçar, Demir Baçka. Hoxha ka treguar arsyen se pse ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img